Rezervace kurtu

SPORTOVNÍ AREÁL

ŠTERNBERSKÉ SPORTOVNÍ CENTRUM

TENIS

Tenisový areál je situován v klidné části města Šternberk. V areálu je 5 antukových dvorců. V zimní sezoně je možnost využití nafukovací haly se dvěma dvorci. Součástí areálu je bazén, sauna a restaurace. Tenisový klub nabízí možnost členství i individuálního hraní.

Tenisový areál lze využít pro příjemné chvíle sportování, relaxace a zábavy. Věříme, že přispějeme k Vašim sportovním úspěchům a aktivnímu odpočinku.

DVORCE

V areálu je k dispozici 5 kurtů.

Pro celosezónní rezervace jsou vyhrazeny kurty č.1,2, pokud není kurt č.1,2 již obsazen celosezónní rezervací, je možné zadat jednorázovou rezervaci.

Na kurtu č.3 nejsou povoleny žádné rezervace, tento kurt je určen pro příchozí hráče členy TK Šternberk dle pořadí příchodu.

Kurty č.4, 5 v měsících červenec a srpen v dopoledních hodinách 9.oo-12.oo hod vyhrazeny pro tréninky, kurt č.5 vyhrazen pro odpolední tréninky 13.oo-18.oo hod, mimo čas vyhrazený pro tréninky je možné zadat na kurtu č.4,5 jednorázovou rezervaci .Pro měsíc září bude stanoven pro kurty č.4,5 nový režim odpovídající novému tréninkovému systému pro rok 2016-2017.

V zimních měsících jsou v provozu 2 dvorce v nafukovací hale.

TENISOVÁ ŠKOLA

CELOROČNÍ VÝUKA

Kurzy tenisové školy pro děti od 5 do 12 let probíhají celoročně pod vedením zkušených instruktorů. Naši žáci se pravidelně účastní zápasů soutěžních družstev v kategoriích "baby tenis", "mladší žáci a žákyně" a "starší žáci a žákyně".

LETNÍ TENISOVÁ ŠKOLA

V měsících červenci a srpnu se koná PRÁZDNINOVÁ TENISOVÁ ŠKOLA pro děti od 5ti do 12ti let. Prázdniny s tenisem jsou zaměřené na výuku základů tenisu a na zdokonalení hry u pokročilejších hráčů. Výuka je zpravidla dvakrát v týdnu od 9 do 12 hodin po celé prázdniny - červenec a srpen. V letošním roce se chystáme ne 16. ročník tenisové školy.

INSTRUKTOŘI TENISOVÉ ŠKOLY

JAKUB KHOR                           trenér II.třídy

JIŘÍ STRÁNSKÝ                       trenér III.třídy

JIŘÍ SEDLÁŘ                            trenér III.třídy

RADANA SEDLÁŘOVÁ             trenér III.třídy

ANDREA ŠEMBEROVÁ            trenér III.třídy

JIŘÍ ŠEMBERA                         trenér III.třídy

TOMÁŠ MILER                         trenér III.třídy

PRAVIDLA MLÁDEŽNICKÉHO TENISU

Více v sekci dokumenty ke stažení.

KOUPALIŠTĚ ŠTERNBERK

Od sezóny 2009 provozuje šternberské koupaliště nový provozovatel, kterým je TK Šternberské sportovní centrum s.r.o. K jsou dispozici plavecké dráhy 25m, dětské brouzdaliště, tobogan, skluzavky, přístup k hřišti s umělým povrchem (malá kopaná, volejbal, basketbal, tenis). V provozu je i bufet s občerstvením a restaurace.

Provozní doba

v červnu a září denně od 9:00 do 20:00

v červenci a srpnu denně od 9:00 do 21:00

Ceník a další informace - viz. odkaz: ceník vstupného na koupaliště

RESTAURACE NA KOUPALIŠTI

Zveme Vás na něco dobrého k zakousnutí i na uhašení žízně. Restaurace nabízí denně hotová menu. Nabízí pořádání rodinných oslav, rautů a svateb.

Restaurace je v provozu:

PONDĚLÍ          10-15.OO HOD

UTERÝ-PÁTEK 10-21.OO HOD

SOBOTA          11-24.OO HOD

V létě je otevřen i bufet pro koupaliště.

RESTAURACE NA KOUPALIŠTI - PROVOZ SAUNY

ADMINISTRACE - ADMINISTRACE SPRÁVCE