Rezervace kurtu

Telefon:+420 725 120 002
 icon
Kategorie: Novinky

Free Wifi pro návštěvníky areálu

Free Wifi pro návštěvníky areáluV průběhu tohoto týdne pro vás zavedeme v areálu síť wifi. Návštěvníci areálu tak budou moci bužívat bezplatné připojení k vysokorychlostní síti internet. Upozorňujeme všechny návštěvníky, že uživatel wifi nese veškerou odpovědnost za jakoukoliv škodu vzniklou důsledku zneužití připojení k Internetu či nedodržení podmínek užití, které jsou k dispozici níže. Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s těmito podmínkami.

 

Pravidla používání wifi v areálu městského koupaliště Šternberk

  1. Uživatel služby je oprávněn užívat službu pouze v souladu s těmito podmínkami.
  2. Uživatel nese veškerou odpovědnost za jakoukoliv škodu vzniklou důsledku zneužití připojení k Internetu či nedodržení těchto podmínek.
  3. Uživatel služby nesmí využívat službu k rozesílání nevyžádaných informací či zpráv (zejména e-mailů) třetím osobám. Uživatel služby dále nesmí využívat službu k šíření informací v rozporu s platnými  právními předpisy či v rozporu s dobrými mravy.
  4. Poskytovatel nenese odpovědnost za obsah informací přenesených prostřednictvím služby, zejména za obsahovou správnost a úplnost takových informací.
  5. Poskytovatel nenese odpovědnost za případné škody uživatele služby na hardwaru či softwaru, ztrátu dat či jinou ztrátu způsobenou při použití služby.
  6. Uživatel je povinen užívat pouze legální programové vybavení a prostředky, které jsou v souladu s platnými zákony ČR.
  7. Uživatel je povinen používat pouze IP adresu, kterou dostane přidělenou od DHCP serveru Poskytovatele.
  8. Poskytovatel může omezit přístup uživatelů na vybrané webové prezentace a adresy, zejména ty, které obsahují pornografii, poskytují data, která jsou předmětem ochrany autorského zákona, mají rasistický, fašistický, teroristický či jinak nebezpečný obsah. Poskytovatel je oprávněn nastavit aktuální pravidla povolených a nepovolených přístupů dle legislativy a svého uvážení.
  9. Účastník je povinen užívat službu pouze způsobem, který je v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy, provozními podmínkami veřejných telekomunikačních služeb a pokyny poskytovatele.
  10. Účastník má zakázáno zneužívat připojení k telekomunikační síti, zejména využíváním k jiným než řádným účelům.

 

Ve Šternberku dne 7.7.2015

print Formát pro tisk

Komentáře rss


, prada handbags odpovědět
Louis Vuitton handbags was built-in in the year 1905, in France on the French coastline,Fashion headlines news report: Data of Foreign luxury Chanel Handbags]goods online retail platform Baghunter.You can tell more women are taking up deep sea diving by glancing at the list of luxuryOriginal Rolex Watchesmanufacturers rushing to release suitably feminine Rolex Air King for this sport.1:1 Replica Breitling Watches is probably best known for waterproofing its Omega Watches Replica .Louis Vuitton handbags Rolex Air King.Original Rolex Watches Chanel Handbags[/url] 1:1 Replica Breitling Watches Omega Watches Replica

Louis Vuitton handbags

Original Rolex Watches

1:1 Replica Breitling Watches

Chanel Handbags]

Rolex Air King

Omega Watches Replica

RESTAURACE NA KOUPALIŠTI - PROVOZ SAUNY

ADMINISTRACE - ADMINISTRACE SPRÁVCE

sponzori2