Telefon:+420 725 120 002
 icon
Kategorie: Novinky

Turnaj ČTS mladšího žactva 2018

Ve dnech 18.8.-19.8.2018 proběhl ve Šternberku již pošesté turnaj mladšího žactva ČTS. Navzdory horkému počasí se turnaje zúčastnilo 18 chlapců a 10 děvčat.

V kategorii dívek zvítězila Linda ŠROTOVÁ z ITS Tennis Club z.s.. Ze šternberských děvčat byla nejúspěšnější Nicol VÁCLAVÍKOVÁ, která postoupila do semifinále dvouhry a se spoluhráčkou Valentýnou Honschovou z Unex Uničov i do finále čtyřhry.

Šternberk se po 5 letech mohl radovat z turnajového titulu pro domácího hráče, když ve dvouhře chlapců zvítězil Michal HLOUŠEK.

Míša cestou do finále nepovolil jednotlivým soupeřům více než 1 game.  Ve finále pak narazil na nesmírně kvalitního soupeře Jana SPÁČILA z TJ Milo Olomouc, který však měl cestu turnajovým pavoukem mnohem náročnější, když v semifinále musel bojovat dvě hodiny.

Finále nabídlo krásnou tenisovou hru a skončilo vítězstvím Michala 6:2,6:4. Jeho vítězství je o to cennější, že ve Šternberku poprvé vyhrál nenasazený hráč a navíc hráč teprve 10 letý (kategorie mladších žáků je 10 - 12 let). To vítězství Míša ještě doplnil o finálovou účast ve čtyřhře.

Michalovi gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!