Rezervace kurtu

Telefon:+420 725 120 002
 icon
Kategorie: Novinky

Skvělý vstup do sezóny

Výborného výsledku dosáhli šternberští hráči o velikonočním víkendu na prvních venkovních turnajích.

V kategorii mladších žáků zvítězil na turnaji v Šumperku, hraném jako open meziokresní přebor Šumperk, Jeseník, hráč našeho klubu Michal Hloušek. Míša na tomto turnaji postoupil také do finále čtyřhry.

Úspěšný víkend byl korunován na turnaji dorostu v Zábřehu, hraném rovněž jako open meziokresní přebor Šumperk, Jeseník. I zde se z vítězství mohl radovat zástupce Tenisového klubu Šternberk. Turnaj vyhrál Tomáš David, když ve finále porazil dalšího člena našeho klubu - Petra Gedeona, který je jako závodní hráč registrován u TK Deza Valašské Meziříčí.  Tomáš s Petrem pak společně vyhráli i čtyřhru.

Všem gratulujeme a přejeme hodně dalších úspěchů!

print Formát pro tisk

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

RESTAURACE NA KOUPALIŠTI - PROVOZ SAUNY

ADMINISTRACE - ADMINISTRACE SPRÁVCE

sponzori2